724 778 356

O naší stavební firmě

Stavební práce, zemní práce, autodoprava

Stavební práce

Výstavba a rekonstrukce rodinných domů, vazby krovů, montáž střešních krytin, výměna oken, sádrokartony, fasády, zámkové dlažby, zahradní stavby.

Zemní práce

Terénní úpravy, příprava ploch na zámkovou dlažbu a jiné zpevněné plochy, výkopy základů, výkopy pro přípojky, jiné inženýrské sítě, výkopy pro jímky, nádrže, bazény, těžba a nakládka zeminy, skrývka a rozhrnování ornice.

Autodoprava

Možnost přistavení kontejneru a odvoz na skládku materiálů, kontejnerová přeprava do 12t, doprava stavebních materiálů.

Firma Vestaj s.r.o.

Stavební firma Vestaj s.r.o. vznikla v roce 2015. V počátcích se firma zabývala především montáží hřišť, zahradních domků a pergol. Postupem času, pro uspokojení poptávky zákazníků, firma rozšířila činnosti o zateplování domů, rekonstrukce objektů a novostavby rodinných domů.

Ve všech oblastech stavebnictví, kterými se zabýváme, je naší prioritou osobní přístup a splnění Vašich požadavků v té nejvyšší možné kvalitě.

Jsme přesvědčeni, že Vám máme co nabídnout. Jsou to zejména dlouholeté zkušenosti v oblasti stavebnictví podpořené kvalitními řemeslnými profesemi našich pracovníků a spolupráce se špičkovými a prověřenými subdodavateli.

Kontaktujte nás

5 + 8 =

Chrást 45, 284 01 Kutná Hora

+420 724 778 356

vlasak@vestaj.cz